بیصدا

بیصدا

اخبار جدید در حوزه فناوری اطلاعات
امروز: سه شنبه , ۴ آذر , ۱۳۹۹
X
اجرای ۶۴۹ طرح صنعتی و معدنی در قم

اجرای ۶۴۹ طرح صنعتی و معدنی در قم

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: ۶۴۹ طرح صنعتی و صنایع معدنی در استان در دست اجراست که بهره‌برداری از این طرح‌ها برای ۲۰ هزار و ۹۳۱ نفر ایجاد اشتغال می‌کنند.

محمود سیجانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به وضعیت طرح‌های در دست اجرای صنعتی و صنایع معدنی در استان قم اظهار کرد: ۶۴۹ طرح در دست اجرای صنعتی و صنایع معدنی در استان قم وجود دارد که حجم سرمایه‌گذاری برای این طرح‌ها ۲۰ هزار و ۸۳۵ میلیارد تومان است و بهره برداری از طرح‌ها برای ۲۰ هزار و ۹۳۱ نفر ایجاد اشتغال می‌کنند.

وی ادامه داد: مهمترین طرح‌های در دست اجرای صنعتی و صنایع معدنی استان قم در زمینه محصولات فولادی و آهنی، ساخت انواع محصولات پلاستیکی، انواع لوله و پوشش لوله، کاغذ از کربنات کلسیم، پنل خورشیدی چند کریستالی، تولید الیاف مصنوعی، انواع شمش فولادی، انیدرید فتالیک، فرآورده‌های لبنی، دی اکتیل فتالات و لوازم بهداشتی و سلولزی است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم افزود: ۱۲۶ طرح در دست اجرای صنعتی و صنایع معدنی در استان با پیشرفت فیزیکی کمتر از ۲۰ درصد وجود دارد که حجم سرمایه گذاری برای این طرح‌ها ۹ هزار و ۸۱۴ میلیارد تومان است و طرح‌ها برای ۵ هزار و ۸۶۰ نفر اشتغال ایجاد می‌کنند.

سیجانی تعداد طرح‌های در دست اجرای صنعتی و صنایع معدنی استان قم با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد را ۳۸۴ طرح دانست و تصریح کرد: تاکنون برای این طرح‌ها ۲ هزار و ۶۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری انجام شده است و تکمیل آن‌ها نیاز به ۲ هزار و ۳۴۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری دیگر دارد؛ این طرح‌ها برای ۱۰ هزار و ۳۶۷ نفر اشتغال جدید ایجاد می‌کنند.

وی ادامه داد: ۴۴۸ طرح در دست اجرای صنعتی و صنایع معدنی در استان قم با پیشرفت فیزیکی بالای ۴۰ درصد وجود دارد که حجم سرمایه گذاری برای این طرح‌ها ۸ هزار و ۷۷۱ میلیارد تومان با ایجاد اشتغال برای ۱۱ هزار و ۸۴۲ نفر است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم خاطرنشان کرد: ۵۳۲ طرح در دست اجرای صنعتی و صنایع معدنی در استان قم با پیشرفت فیزیکی بالای ۲۰ درصد با حجم سرمایه گذاری ۱۱ هزار و ۲۱ میلیارد تومان و ایجاد اشتغال ۱۵ هزار و ۷۱ نفر وجود دارد.

انتهای پیام/۷۸۰۰۴*۴۰

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و اجرا : وین تم
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت نشریه است