بیصدا

بیصدا

اخبار جدید در حوزه فناوری اطلاعات
امروز: جمعه , ۲۶ دی , ۱۳۹۹
X
توزیع ۲ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان زنجانی

توزیع ۲ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان زنجانی

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از توزیع ۲ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان زنجانی خبر داد.

هدایت صفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس زنجان اظهار کرد: در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری مجموعه‌هایی که دلشان برای این انقلاب و نظام می‌تپد با یک همت بلند و کار جهادی  کارهای بسیار خوبی در جمع‌آوری کمک‌های مومنانه و توزیع بین محرومین و نیازمندان  شکل گرفته است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با تاکید بر اینکه وظیفه همه ما به عنوان یک جامعه ولایی و خدمتگزار در نهاد مقدس کمیته امداد به عنوان یک عنصر انقلابی پیگیری گفتمان و حرکت  جهادی در حوزه محرومیت‌زدایی و ترویج  انفاق، احسان، نیکوکاری و همدلی است، افزود: امروز در استان هم نیاز وجود دارد و هم توانمندی، توان و هنر ما بر این است که این دو را به هم  پیوند زنیم و به فرمایش مقام معظم رهبری که کمک مومنانه به مردم را انقلابیگری واقعی عنوان کردند جامه عمل بپوشانیم.

وی با اشاره به اینکه تاکنون مجوز فعالیت ۱۲۰ مرکز نیکوکاری در استان صادر شده است، ادامه داد: در هشت ماه گذشته از سال جاری بیش از ۳۱ میلیارد تومان توسط مراکز نیکوکاری به صورت نقد و کالا جمع‌آوری و در حوزه‌های مسکن، تامین جهیزیه و کالاهای بهداشتی و معیشتی با حفظ عزت نفس  و کرامت انسانی  در بین خانواده‌های مورد حمایت توزیع شده است.

صفری با تاکید بر اینکه مشارکت در کارهای خیرخواهانه  در استان زنجان بالاست، گفت: در رزمایش مرحله اول و دوم و طرح‌های اطعام و احسان حسینی قریب به ۸۰ هزار بسته معیشتی و بیش از ۲۶۰ هزار پرس غدای گرم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی تهیه و با حفظ عزت نفس و کرامت انسانی بین خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه در مرحله سوم رزمایش ایران همدل کمک‌ها بصورت تخصصی خواهد بود، افزود: برای این منظور در کمیته امداد  استان زنجان هشت مرکز نیکوکاری تخصصی ایجاد شده است که برای ایجاد اشتغال به ویژه کارآفرینی برای جامعه هدف و توانمندسازی و ایجاد درآمد با ثبات، تامین جهیزیه برای نوعروسان و تهیه لوازم بهداشتی و امور تحصیلی  فعالیت خواهند کرد.

وی تصریح کرد: مردم شریف و خیران نیکوکار استان می‌توانند با واریز کمک‌های خود از طریق شماره کارت ۰۴۲۰-۵۰۰۳-۹۹۷۹-۶۰۳۷  و یا از طریق شماره‌گیری کد مهربانی  #۰۲۴*۸۸۷۷*  با تلفن همراه در این پویش معنوی  مشارکت کنند.

انتهای پیام/۷۳۰۰۴/ق/ق

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و اجرا : وین تم
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت نشریه است