بیصدا

بیصدا

اخبار جدید در حوزه فناوری اطلاعات
امروز: دوشنبه , ۶ بهمن , ۱۳۹۹
X
وقتی خطوط تلفن همراه در منازل مردم قلعه رئیسی در دسترس نیست/مهمترین مشکل امروز مردم چاروسا وضعیت خطوط تلفن همراه و اینترنت است

وقتی خطوط تلفن همراه در منازل مردم قلعه رئیسی در دسترس نیست/مهمترین مشکل امروز مردم چاروسا وضعیت خطوط تلفن همراه و اینترنت است

مهمترین مشکل امروز مردم چاروسا وضعیت خطوط تلفن همراه و اینترنت است.

به گزارش خبرگذاری بیصدا از چاروسا، وجود اینترنت و خطوط تلفن پایدار یکی از خواسته ها و زیربنای بسیاری از عوامل در مناطق مختلف است؛ وجود اینترنت و خطوط تلفن پایدار یکی از عواملی است که این روزها برای هر زمانی مهمتر و اساسی تر برای مردم و به خصوص دانش آموزان و دانشجویان است.

با وجود این پیشرفت ها در برخی از نقاط شهری و روستایی بخش چاروسای کهگیلویه گاهی شاهد مشکل آنتن دهی خطوط تلفن های همراه و عدم دسترسی به اینترنت هستیم که مردم به علت وجود چنین اختلالاتی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند.

این روزها شاهد بدترین وضعیت تلفنی و اینترنتی در چاروسا هستیم و به نحویی در چهار نقطه از چاروسا که قرار می گیریم چاروسا از وضعیت نامناسبی برخوردار است.

از وضعیت اینترنت که بگذریم وضعیت خطوط تلفن همراه در قلعه رئیسی بسیار نامناسب است به نحویی که مدتی است در منازل مردم در مرکز شهر هم خطوط تلفن به درستی آنتن نمی دهد و مبجور هستند به بیرون منزل برای ارتباط حضور داشته باشند.

وضعیت اینترنت هم به نحویی است که باید به مکانی بسیار بالادست امکان برقراری اینترنت وجود دارد که سبب نگرانی مردم و به خصوص جوانان شد.

مدت زیادی است که مردم در منطقه چاروسا و شهر قلعه رئیسی از نحوه برخورداری از اینترنت و خطوط تلفن همراه گلایه مند هستند و چندین مرتبه خواستار ورود مدیرعامل مخابرات استان به مشکلات این منطقه شدند اما متاسفانه تاکنون موردی مشاهده نشد.

در ماهای گذشته بود که خبری مبنی بر مشکلات خطوط تلفن همراه و ثابت در چاروسا در همین خبرگزاری درج شد که مدیرعامل مخابرات از برطرف شدن مشکلات تلفن همراه و ثابت در چاروسا خبر داده بود که متاسفانه شاهد تغییری نبودیم.

به هر نحو این روزها وضعیت خطوط تلفن همراه و اینترنت به منازل مردم کشیده شد و حتی در مرکز شهر قلعه رئیسی امکان برقراری ارتباط وجود ندارد تا اینکه برسد به دیگرهای روستاهای این بخش، لذا خواسته عموم مردم و جوانان این منطقه از دیگر مسئولین این است که ورود کنند تا مشکلات ارتباطی در چاروسا برطرف شود.

انتهای پیام/۸۲۰۲۱

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و اجرا : وین تم
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت نشریه است