بیصدا

بیصدا

اخبار جدید در حوزه فناوری اطلاعات
امروز: جمعه , ۲۶ دی , ۱۳۹۹
X
گشت ویژه نظارت بر اجرای تعطیلی باشگاه‌های ورزشی

گشت ویژه نظارت بر اجرای تعطیلی باشگاه‌های ورزشی

دبیر هیأت پزشکی ورزشی استان اصفهان از تشکیل و آغاز فعالیت گشت ویژه نظارت بر تعطیلی باشگاه‌ها و اماکن ورزشی با توجه به دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگذاری بیصدا از اصفهان و به نقل از هیأت پزشکی ورزشی استان اصفهان، مهدی محمدی اظهار داشت: هیآت پزشکی ورزشی در راستای رسالت خود، با شروع دستور‌العمل‌های جدید ستاد ملی مبارزه با شیوع ویروس کرونا مبنی بر تعطیلی اماکن ورزشی، بحث نظارت و بازرسی ویژه را تحت عنوان گشت ویژه بازرسی فعال کرده است.

دبیر هیأت پزشکی ورزشی استان اصفهان افزود: بازرسان هیأت پزشکی ورزشی استان اصفهان در این دوران موظف هستند بر اساس دستورالعمل‌های جدید مبنی بر تعطیلی اماکن و باشگاه‌های ورزشی با انجام بازرسی بر نحوه اجرای این دستورالعمل نظارت داشته و موارد تخلف را به هیأت برای پیگیری‌های لازم و برخورد قضایی با باشگاه‌های خاطی اطلاع‌رسانی کنند.

وی با اشاره به جلسه‌ای که با محمودی رئیس ستاد نظارت اداره کل ورزش و جوانان داشت، گفت: در این جلسه با تقدیر و تشکر از اقدامات هیأت پزشکی ورزشی در بازرسی و نظارت بر باشگاه‌های ورزشی، هیأت پزشکی ورزشی بازوی توانمند اداره کل ورزش و جوانان در نظارت از اماکن ورزشی و باشگاه‌ها معرفی شد.

انتهای پیام/۶۳۰۹۰/ج/

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و اجرا : وین تم
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت نشریه است