بیصدا

بیصدا

اخبار جدید در حوزه فناوری اطلاعات
امروز: شنبه , ۹ اسفند , ۱۳۹۹
X
خطیبی:چند موقعیت را نیز از دست دادیم

خطیبی:چند موقعیت را نیز از دست دادیم

سرمربی آلومینیوم اراک گفت: تیم ما در دو موقعیت به گل دست پیدا کرد و چند موقعیت را نیز از دست دادیم

 

به گزارش خبرگذاری بیصدا از اراک , رسول خطیبی در نشستی پایانی دیدار مقابل پرسپولیس تهران که با برتری آلومینیوم همراه بود با اشاره به تغییر ترکیب در این دیدار نسبت به دیدارهای قبلی گفت : با آنالیز تیم پرسپولیس نفرات خوبی را به زمین مسابقه فرستادیم که در بخش دفاعی و شکل دفاع نیز این تغییرات مثبت و قابل قبول بود . 

وی با اشاره به اینکه تیم پرسپولیس به جز تک گل موقعیت خاصی روی دروازه این تیم نداشت اضافه کرد : تیم ما در دو موقعیت به گل دست پیدا کرد و چند موقعیت را نیز از دست دادیم و سعی کردیم که در نیمه نخست همین نتیجه را حفظ کنیم تا در نیمه دوم برنامه دیگری را در زمین مسابقه اجرا کنیم.

سرمربی آلومینیوم اراک افزود : در نیمه دوم تغییراتی را در زمین داشتیم و با جابجایی چند بازیکن در پی حفظ نتیحه بودیم اما در عین حال تلاش کردیم تا از دفاع چپ و راست پرسپولی نفوذ کنیم که در اواسط نیمه دوم میتوانستیم به گل سوم و چهارم نیز دست پیدا کنیم که این امر محقق نشد . 

وی با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش در این دیدار خاطرنشان کرد : به بازیکنان تیمم که با غیرت و تمام توان موفق شدند خاطره خوشی برای مردم اراک از نخستین تقابل آلومینیوم مقابل پرسپولیس رقم بزنند قدردانی تبریک میگویم.

خطیبی افزود : در هر صورت این دیدار برای ما تمام شده و از فردا برای دیدارهای بعدی خود را آماده میکنیم و تلاش میکنیم با ادامه روند صعودی خود و حفظ شرایط تیم جایگاه بهتری را به دست آوریم/

سرمربی آلومینیوم در پایان خاطرنشان کرد : بازیکنان تیم ما کارهای بزرگی انجام میدهند که آینده نشان دهنده این توانایی ها خواهد بود

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و اجرا : وین تم
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت نشریه است