بیصدا

بیصدا

اخبار جدید در حوزه فناوری اطلاعات
امروز: شنبه , ۹ اسفند , ۱۳۹۹
X
لزوم تسریع در احداث کمربندى لامرد

لزوم تسریع در احداث کمربندى لامرد

خطیب موقت جمعه لامرد گفت: از مسئولان شهرستانى مى خواهم با همکارى صنایع بزرگ، روند احداث کمربندى لامرد را تسریع بخشند تا شاهد طمع خوش خدمت به مردم باشیم.

به گزارش خبرگزارى فارس از لامرد، حجت الاسلام سیدجواد موسوى در خطبه‌هاى امروز نماز جمعه با تسلیت فرا رسیدن ایام فاطمیه دوم، بر لزوم تسریع احداث کمربندى در لامرد تاکید کرد و گفت: پروژه‌هاى مهم و ملى در شهرستان لامرد پایه‌گذارى شده است که از جمله آن مى توان به صنایع آلومینیوم جنوب که یک طرح ملى است و با حضور وزرا افتتاح گردید، اشاره نمود.

وى افزود: با توجه به وجود صنایع بزرگ در شهرستان لامرد و تردد روزانه خودروهاى سنگین صنایع باید در امر احداث کمربندى در این شهرستان تسریع شود.

حجت الاسلام موسوى گفت: با افزایش تردد این خودروهاى سنگین، به جاده‌هاى شهرى لطمات زیادى وارد مى شود و علاوه بر آلودگى هوا موجب تصادفات شهرى نیز مى‌گردد.

خطیب موقت جمعه لامرد ادامه داد: از همه مسئولان شهرستانى مى خواهم با همکارى صنایع بزرگ، هر چه سریع‌تر در زمینه احداث کمربندى لامرد اقدام نمایند تا شاهد طمع خوش خدمت به مردم باشیم.

وى با اشاره به برخى اظهارات در خصوص برگشت ایران به برجام بیان داشت: همان گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند براى برگشت به برجام عجله اى نیست و زمانى که طرف مقابل به تعهداتش عمل نمى کند، معنى ندارد ما به تعهدات خود عمل کنیم.

 حجت الاسلام موسوی بیان کرد: دشمنان باید بدانند تسلط به ایران را به گور خواهند برد و قدرت موشکى ایران قابل مذاکره نیست.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و اجرا : وین تم
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت نشریه است