بیصدا

بیصدا

اخبار جدید در حوزه فناوری اطلاعات
امروز: یکشنبه , ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰
X
جلسه تعیین شهردار بندرامام‌خمینی(ره) باز هم به حد نصاب نرسید

جلسه تعیین شهردار بندرامام‌خمینی(ره) باز هم به حد نصاب نرسید

جلسه تعیین شهردار بندرامام‌خمینی(ره) باز هم با عدم حضور اعضای شورای شهر به حد نصاب نرسید و به تعویق افتاد.

به گزارش خبرگذاری بیصدا از بندرامام خمینی(ره)، شورای پنجم با انتخاب محمد عبیاوی به عنوان شهردار بندرامام‌خمینی شروع شد.

حمایت‌های بی‌دریغ اعضا شورای شهر در این سال‌ها سبب شده بود که حتی با وجود رخی انتقادات به محمد عبیاوی، ولی همچنان مدیریت شهری را بر عهده داشته باشد.

پس از آب گرفتگی آذر ماه بندر امام خمینی(ره) و خسارت به بیش از هزاران واحد مسکونی و تجاری که نتیجه نبود زیرساخت دفع آب‌های سطحی و پروژه‌های در سطح کلان بود، با حکم استاندار خوزستان محمد عبیاوی به مدت سه ماهه تعلیق و به هیئت تخلفات کارکنان دولت معرفی شد.

سید سعید بزاز نائب رئیس شورای شهر بندرامام‌‌خمینی(ره) در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگذاری بیصدا اظهار داشت: محمد عبیاوی در هیئت بدوی تخلفات کارکنان دولت به تعلیق ۲ ماه انفصال از خدمت محکوم شده است و برای بازگشت مجدد بر مدیریت شهری نیاز به رای اعتماد مجدد اعضای شورای شهر بندرامام‌خمینی دارد.

وی افزود: ۳ بار درخواست تعیین وضعیت مدیریت شهری در سه هفته اخیر داده شده است ولی با آبستراکسیون (از حد نصاب انداختن) اعضای شورای شهر بندرامام خمینی در این شاهد بودیم.

بزاز گفت: برای بار چهارم، دعوتنامه جلسه روز شنبه ۹ اسفند ماه برای اعضا شورای شهر صادر و ارسال شده است تا تعیین وضعیت شهردار بندرامام‌خمینی(ره) مشخص شود.

بزاز تاکید کرد: در صورت آبستراکسیون مجدد اعضا شورا و جلوگیری از انتخاب شهردار که مسلما باعث لطمه به منافع مردم و شهر خواهد شد حسب قانون برخورد خواهد شد.

گفتنی است؛ بعد از وقوع آبگرفتگی و بالازدگی فاضلاب در معابر و منازل مردم بندرامام خمینی (ره) و وقوع فاجعه به زیر آب رفتن خانه و تمام دارایی مردم منطقه که عمده آنان از قشر ضعیف جامعه به شمار می‌رفتند، رئیس سازمان بازرسی کل کشور به منظور رسیدگی به ابعاد و دلایل مختلف این فاجعه در منطقه حضور پیدا کرد.

در جریان این حضور در ابتدا شهردار بندرامام‌خمینی تعلیق و پس از آن رئیس آبفا این شهر و یکی از اعضای شورای شهر نیز دستگیر و در نهایت فرماندار شهرستان بندرماهشهر به علت تخلفات مالی و سهل‌انگاری در جلوگیری از این حادثه برکنار و دستگیر شد.

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و اجرا : وین تم
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت نشریه است