بیصدا

بیصدا

اخبار جدید در حوزه فناوری اطلاعات
امروز: یکشنبه , ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰
X
فارس من| پیگیری مشکل آرامستان گلبهار از استانداری/ در تامین زمین جدید مشکل نداریم

فارس من| پیگیری مشکل آرامستان گلبهار از استانداری/ در تامین زمین جدید مشکل نداریم

نماینده چناران، گلبهار، طرقبه و شاندیز در مجلس گفت: اگر قرار بر تغییر مکان آرامستان گلبهار باشد زمین آن بدون هیچ مشکلی تامین می‌شود که این موضوع را از طریق استاندار خراسان رضوی پیگیری می‌کنم.

به گزارش خبرگذاری بیصدا از گلبهار، مخاطبان در سامانه «فارس من» سوژه‌ای با عنوان «شهرستان گلبهار را دریابید» را ثبت و درخواست پیگیری داشتند.

در پیگیری اول این سوژه شهردار گلبهار گفت: شهرداری گلبهار و شرکت عمران پیگیر احداث بیمارستان و آرامستان هستند که هزینه‌های احداث آرامستان بسیار سنگین است ضمن اینکه هنوز به طور کامل زمین توسط شرکت عمران تملک نشده است و مقدار کمی زمین تملک شده و در این خصوص نظرات موافق و مخالف هم وجود دارد ولی ما پیگیر موضوع هستیم.

در پیگیری دوم به سراغ مدیرعامل شرکت عمران رفتیم. هومن گریوانی گفت: شرکت عمران زمین آرامستان را در تاریخ ۵ آبان ۱۳۹۷ به شهرداری گلبهار طی صورتجلسه‌ای تحویل داده است، مکان‌یابی آرامستان نیز مورد تایید مراجع ذی‌ربط بوده و طرح اجرا شده به تایید سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد هم رسیده است.

در پیگیر سوم موضوع را از یکی از اعضای شورای شهر گلبهار پیگیری کردیم. مهدی جانعلی زاده گفت: شرکت عمران از ۱۰۰ هکتار زمین فقط یک هکتار را تملک کرده و به شهردار وقت بدون هیچ زیرساختی تحویل داده است.

در پیگیری چهارم این بار به سراغ نماینده چناران، گلبهار، طرقبه و شاندیز در مجلس رفتیم. حسین عباس زاده امامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گلبهار گفت: اگر قرار باشد در محل فعلی آرامستان دایر نشود در محل دیگری زمین برای دایر کردن آرامستان گلبهار وجود دارد که باید در این خصوص با استاندار خراسان رضوی جلسه داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه از لحاظ تامین زمین مشکلی نداریم، اظهار کرد: اگر قرار بر تغییر مکان آرامستان گلبهار باشد زمین آن بدون هیچ مشکلی تامین می‌شود که این موضوع را از طریق استاندار خراسان رضوی پیگیری می‌کنم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و اجرا : وین تم
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت نشریه است