بیصدا

بیصدا

اخبار جدید در حوزه فناوری اطلاعات
امروز: سه شنبه , ۵ مرداد , ۱۴۰۰
X
خرید بیش از ۱۰۹ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در قزوین/ پرداخت ۵۳۲۷ میلیارد ریال از مطالبات گندم‌کاران

خرید بیش از ۱۰۹ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در قزوین/ پرداخت ۵۳۲۷ میلیارد ریال از مطالبات گندم‌کاران

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: تاکنون بیش از ۱۰۹ هزارتن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان خریداری شده و از ۵هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال مطالبات آن‌ها، ۵ هزار و ۳۲۷ میلیارد ریال به حساب کشاورزان گندم‌کار واریز شده است.

به گزارش خبرگذاری بیصدا به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، مجید اسماعیلی معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: با خرید بیش از ۱۰۹ هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان، این استان رتبه دهم خرید گندم در سطح کشور را کسب نمود.

وی افزود: کار خرید تضمینی گندم در مناطقی از استان مانند شهرستان آوج که محصول آن‌ها در حال برداشت است، همچنان ادامه دارد.

وی در خصوص پرداخت مطالبات گندم‌کاران استان نیز گفت: کل مبلغ گندم خریداری شده تا صبح امروز، مبلغ ۵ هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال است که تا تاریخ ۲۶ تیر ماه، با واریز مبلغ ۵ هزار و ۳۲۷ میلیارد ریال به حساب کشاورزان، معادل ۹۸.۲ درصد مطالبات کشاورزان گندم کار استان قزوین پرداخت شده است.

اسماعیلی اضافه کرد: پیش از آغاز کار خرید تضمینی گندم در استان با هماهنگی های انجام شده مقرر شد مطالبات گندم کاران استان در کم‌ترین زمان ممکن پرداخت شود و از همین رو مدت زمان پرداخت دست‌رنج کشاورزان به کمتر از یک هفته رسیده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و اجرا : وین تم
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت نشریه است