بیصدا

بیصدا

اخبار جدید در حوزه فناوری اطلاعات
امروز: دوشنبه , ۵ مهر , ۱۴۰۰
X
وقتی روزهای پایانی دوره پنجم شورای شهر و شهرداری قلعه رئیسی تازه نفس تر شد

وقتی روزهای پایانی دوره پنجم شورای شهر و شهرداری قلعه رئیسی تازه نفس تر شد

وقتی روزهای پایانی دوره پنجم شورای شهر و شهرداری قلعه رئیسی تازه نفس تر شد.

به گزارش خبرگذاری بیصدا از چاروسا، پس از برگزاری انتخابات دوره ششم شوراهای شهر و روستا و انتخاب اعضای جدید شورای های شهر در شهرهای مختلف استان و کشور باید دوره پنجم غزل خداحافاظی را کم کم بخوانند و مدیریت شهری را به دوره ششم واگذار کنند.

شوراهای دوره ششم که باید روز ۱۴مرداد استارت کار خود را با انتخاب اعضای هیات رئیسیه آغاز کنند این دوره پنجم است که باید پروژه های عمرانی خود را به پایان برساند.

اما در روزهای پایانی دوره پنجم شهر قلعه رئیسی در روزهای که باید کم کم پروزه های عمرانی را جم جور کنند و تحویل دهند اما با آسفالت فاز اول کمربندی قلعه رئیسی و در ادامه کاشت درخت فصلی و زیباسازی و روشنایی این قسمت شهر دل مردم قسمت پاتاوه شهر را شاد و سبب خوشحالی این قسمت شهر شدند.

اما این پایان کار نبود و امروز در اقدامی دیگر کوچه های با تردد بالا هم قیر پاشی شد تا آسفالت آنها به اتمام برسد و مردم کمتر شاهد دست اندازی در سطح شهر باشند.

به نحویی باید دوره پنجم شورای شهر و شهردار قلعه رئیسی را به نهضت آسفالت معابر اصلی شهر دانست چرا که در سال ۹۹هم شاهد آسفالت خیابان های اصلی شهر به خصوص خیابان امام خمینی(ره) و خیابان شهدا، قسمت سرمازه شهر، خیابان جلوی کمیته امداد و خیابان پشت کمیته امداد بودیم.

آبرود شهردار قلعه رئیسی در حاشیه آسفالت معابر اصلی شهر قلعه رئیسی عنوان کرد: پس از آسفالت فاز اول کمربندی شهر اقدام به زیباسازی کمربندی در دو روز گذشته کردیم و امیدواریم تا روز پنجشنبه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی این پروژه افتتاح شود.

شهردار قلعه رئیسی از قیرپاشی معابر با تردد بالا در سطح شهر هم خبر داد و گفت: امروز در اقدامی دیگر کوچه روبروی بانک صادرات و همچنین ادامه خیابان شهدا کنار پارک محله ای شهر قیرپاشی شد و همچنین ادامه قسمت های سرمازه را تا چند روز آینده آسفالت خواهیم کرد.

وی همچنین از آسفالت تمام کوچه ها با عقد قرارداد با پیمانکار جدید خبر داد.

 

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و اجرا : وین تم
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت نشریه است