بیصدا

بیصدا

اخبار جدید در حوزه فناوری اطلاعات
امروز: جمعه , ۳۰ مهر , ۱۴۰۰
X
اتمام مطالعات پروژه‌ محور بن-داران-شهرکرد

اتمام مطالعات پروژه‌ محور بن-داران-شهرکرد

معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: مطالعات محور بن-داران-شهرکرد به طول ۵۷ کیلومتر و کمربندی داران به طول ۸ کیلومتر انجام شده است و پس از اخذ مجوز روند اجرایی آن انجام می‌شود.

به گزارش خبرگذاری بیصدا از اصفهان به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان، بهزاد شاهسوندی با بیان اینکه شهرستان فریدن در مرکز ایران، غرب استان اصفهان و در منطقه کوه‌های بختیاری در مرتفع‌ترین منطقه زاگرس واقع شده است، اظهار داشت: به دلیل شرایط آب و هوایی و حجم بارترافیک عبوری از این شهرستان اجرای پروژه‌های راهسازی و تسریع در آن مورد توجه است.

معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص پروژه‌های بهره‌برداری شده این شهرستان در سال‌های اخیر اذعان داشت: پروژه باند دوم محور داران به الیگودرز و پروژه پلیس‌راه دامنه به سمت خوانسار به طول پنج کیلومتر در سال‌های اخیر تکمیل و تقدیم مردم عزیز شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر دو پروژه‌ راهسازی در حوزه شهرستان فریدن مطالعات آن انجام شده است اظهار کرد: یکی از این طرح‌ها، پروژه محور داران-بن-شهرکرد است که به طول ۵۷ کیلومتر، مطالعات آن به پایان رسیده است.

شاهسوندی افزود: پس از اخذ مجوز، برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار برای این پروژه، به لطف خدا روند اجرایی بخشی از آن آغاز می‌شود.

معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان بیان داشت: از دیگر پروژه‌های راهسازی این شهرستان که مطالعات آن به پایان رسیده کمربندی داران به طول ۸ کیلومتر است که پس از اخذ مجوز عملیاتی خواهد شد.

انتهای پیام/۶۳۰۸۶/ج/

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و اجرا : وین تم
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت نشریه است