بیصدا

بیصدا

اخبار جدید در حوزه فناوری اطلاعات
امروز: جمعه , ۳۰ مهر , ۱۴۰۰
X
پروژه راه هشجین به سرچم ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

پروژه راه هشجین به سرچم ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: پروژه ۱۳ کیلومتری هشجین به سرچم ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

سید غنی نظری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگذاری بیصدا از اردبیل، اظهار کرد: پروژه ۱۳ کیلومتری هشجین به سرچم ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با اشاره به اینکه نظارت بر پروژه‌ها در جهت تسریع وتکمیل آنها از اولویت‌های مجمع نمایندگان استان اردبیل است، افزود: در بخش خورش رستم از کل مسیر ۱۳ کیلومتر هشجین ـ سرچم به‌صورت میدانی بازدید شد و مطالبات مردم به پیمانکار ابلاغ و در حال حاضر پروژه از پیشرفت خوبی برخوردار  است.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت بیش از ۳۰ دستگاه ماشین آلات در این پروژه بیان کرد: اولویت کیفیت بخشی به پروژه‌هاست و در کلیه زیرساخت‌ها اعم از بتن‌ریزی ابنیه، روسازی و ساخت پل‌ها باید تمامی استانداردها رعایت شود.

وی تصریح کرد: در مسیر ۱۳ کیلومتر هشجین به سرچم، ۱۱ پل وجود دارد که شش پل ساخته شده و ۵ پل نیز در مسیر در دست ساخت است.

نظری ادامه داد: در یک مسیر نیز در شروع محور نیازمند ساخت یک واریانت در جهت حذف سرازیری و شیب جاده هستیم که با اجرای این واریانت می‌توان اتصال دو مسیر هشجین ـ سرچم به اتوبان اردبیل ـ سرچم را بدون کمترین مشکل و حذف سرازیری انجام داد.

نماینده مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر با اشاره به این که مطالبه ما از پیمانکار، تکمیل ۵/۷ کیلومتر از این مسیر تا فرا رسیدن فصل زمستان است، گفت: ۴ کیلومتر از مسیر آماده آسفالت‌ریزی است.

نظری در خصوص اعتبارات تخصیص یافته به این پروژه در سفر اخیر رئیس سازمان راهداری و معاون وزیر راه گفت: از محل اعتبارات دولت، ۸ میلیاردتومان به این پروژه اختصاص یافته که ۴ میلیارد تومان نقدی و چهار میلیارد تومان نیز از محل اوراق خزانه اسلامی تامین شده است .

انتهای پیام/۳۴۶۳/

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و اجرا : وین تم
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت نشریه است