بیصدا

بیصدا

اخبار جدید در حوزه فناوری اطلاعات
امروز: چهارشنبه , ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
X
جمهوری اسلامی منادی وحدت در جهان اسلام است

جمهوری اسلامی منادی وحدت در جهان اسلام است

هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی های ارتش منطقه اصفهان گفت: اکنون بعد از ۱۴۰۰ سال می‌بینیم که زخم‌های فراوانی از نفاق بر جامعه ایجاد شده است و آنچه علاج این درد است وحدت است، وحدتی که امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب بر آن تاکید دارند، جمهوری اسلامی منادی وحدت در جهان اسلام است.

به گزارش خبرگذاری بیصدا از اصفهان، حجت‌الاسلام غلامعلی زمانی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان اظهار داشت: از اخلاق پیامبر(ص) به عنوان معجزه دوم آن حضرت یاد شده فروتر از قرآن و فراتر از بقیه معجزات ایشان در هیچکدام از عملیات‌هایشان آغازگر نبوده و جنبه دفاعی داشته‌اند، برای سرسخت‌ترین دشمنان، با مهربانی گذشت کرده‌اند.

هماهنگ‌کننده عقیدتی‌سیاسی‌های ارتش منطقه اصفهان ادامه داد: در فتح مکه وقتی فریاد زدند روز انتقام است حضرت به مهربانی دعوتشان کردند، دایره مهربانی ایشان بسیار گسترده بوده است، نباتات و حیوانات از این دایره مستثنی نبوده‌اند، ایشان نسبت به جنازه یهودی تمام قد ایستادند.

وی بیان‌ داشت: آن چه در اخلاق ایشان شاخص است، روحیه میانجی‌گری ایشان است که مثال‌های زیادی در تاریخ برای اثبات این خصلت موجود است، کینه اوس و خزرج که در مدینه ضرب‌المثل شده بود و این شهر در آتش نفاق می‌سوخت ولی به تعبیر حضرت علی(ع) خداوند به دستان پیامبر این دو قبیله و بقیه قبائل را به دوستی دعوت کرد.

جمهوری اسلامی منادی وحدت در جهان اسلام است

زمانی خاطرنشان کرد: اکنون بعد از ۱۴۰۰ سال می‌بینیم که زخم‌های فراوانی از نفاق بر جامعه ایجاد شده است و آن چه علاج این درد است وحدت است، وحدتی که امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب بر آن تاکید دارند، جمهوری اسلامی منادی وحدت در جهان اسلام است.

هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی های ارتش منطقه اصفهان گفت: آن‌چه جامعه مسلمین اکنون بیش از هر زمانی به آن احتیاج دارد وحدت است، آمریکا و انگلیس با تاکتیک سیاسی می‌خواهند این نفاق را به وجود آورند، این دستور قرآنی است که از هرگونه صحبت‌هایی که باعث نفاق شود باید دوری کرد.

انتهای پیام/۶۳۱۱۹/ق/

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و اجرا : وین تم
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت نشریه است