بیصدا

بیصدا

اخبار جدید در حوزه فناوری اطلاعات
امروز: جمعه , ۶ خرداد , ۱۴۰۱
X
ضرورت ارتقای ایمنی ۴ هزار کیلومتر از جاده‌های خراسان‌شمالی

ضرورت ارتقای ایمنی ۴ هزار کیلومتر از جاده‌های خراسان‌شمالی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: با توجه به ضرورت ارتقای ایمنی ۴ هزار کیلومتر راه آسفالته در استان و کمبود اعتبارات، تمرکز بر اقدامات به نسبت کم هزینه به ویژه متناسب با نوع تصادفات محورهای استان است.

به گزارش خبرگذاری بیصدا از بجنورد، ظهر امروز جعفر شهامت، مدیرکل راهدارى و حمل و نقل جاده اى خراسان شمالى در گفت‌وگو با رسانه‌ها با اعلام خط کشی هزار و ۱۳۰ کیلومتر از محورهای استان، اظهارکرد: در این مدت ۵ هزار ۱۰۰ متر مربع علائم افقی، ۷ هزار و ۲۹۰ عدد علائم ایمنی و ۴۹۶ مترمربع تابلوی اطلاعاتی نصب و ۱۰ هزار و ۲۱۳ تابلوی علائم ایمنی و هزار و ۹۲۹ متر مربع تابلوی اطلاعاتی تعمیر شده است.

وی گفت: همچنین ۳.۳ کیلومتر حفاظ گاردریل ۲ موج و ۱.۴ کیلومتر نیوجرسی، نصب و ۱۵ کیلومتر شیار لرزاننده اجرا و پایه ۱۸۱ عدد چراغ روشنایی رنگ آمیزی شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی با اشاره به این که روشنایی در ۴ تقاطع و در یک پارکینگ طی امسال نصب شده است، افزود: ۲۵.۲ کیلومتر شیب شیروانی به صورت امانی، ایمن سازی و ۴۶۹ عدد چراغ چشمک زن تعمیر و نصب شده است.

وی با اشاره به صرف بیش از ۱۵ میلیارد تومان اعتبار برای اقدامات مذکور، خاطرنشان کرد: بازسازی، نوسازی و تعمیر تابلوهای علائم، روشنایی و چراغ چشمک زن همچنین خط کشی محورها در راستای ارتقای سطح ایمنی و سهولت تردد وسایل نقلیه در محور‌های مواصلاتی استان انجام می شود و یکی از مهمترین برنامه ها با توجه به ضرورت ارتقای ایمنی ۴ هزار کیلومتر راه آسفالته در استان و کمبود اعتبارات، تمرکز بر اقدامات به نسبت کم هزینه به ویژه متناسب با نوع تصادفات محورهای استان است که نقش مهمی در بهبود ایمنی راه های استان دارد.

انتهای‌پیام/ز

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و اجرا : وین تم
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به وب سایت نشریه است